KOPVĒRTĒJUMS 2013

 

Latvijas Trofi reidu čempionata 2013.gada Sporta un Tūrisma kopvērtējums pēc 4.posma. Ērgļi sekos.

  8 Responses to “KOPVĒRTĒJUMS 2013”

 1. […] P.S. Kā arī – http://www.trofi.lv sadaļā Rezultāti ir publicēts 2013.gada Latvijas Trofi reidu čempionāta kopvērtējums. […]

 2. Klau tak ja ir NF posmaa tad punktus kopveerteejuma nepieshkir?!

  6.7 Ekipāža nesaņem punktus gada kopvērtējumā, ja tā saskaņā ar sacensību posma Nolikumu ir veikusi mazāk par pusi no posma distances.

 3. Paradoksāla situācija ir izveidojusies ATV kategorijā. Latvieši ir pakāsuši čempi Igauņime jau gada sākumā 🙂

  • Situācija nav paradoksāla, jo saskaņā ar Trofi Reida 2013 gada nolikuma punktu:
   6.3 Par izcīnīto vietu sacensībās gada kopvērtējuma punktus saņem sportisti, kuriem ir LAF vai citas valsts ASN izsniegta gada Sportista licence. Gada kopvērtējuma punkti tiek aprēķināti tikai par to laika periodu, kurā sportistam ir izsniegta gada Sportista licence.

   Attiecīgi Igauņiem iespējams bija vienreizējā licence tikai un vienīgi uz 1 posmu, izņemot vienu komandu kura piedalījās arī STIGA Trophy. Tātad sanāk, ka Igauņiem nav bijusi GADA SPROTISTA LICENCE. Tātad vinu rezultāts nav iekļaujams 2013 gada LČ kopvērtējumā.

 4. Es jau neko, bet man tada sajuuta ka 144 ir mazaak kaa 161 😉 klau nu tak beidziet vienreiz sevi blameet un saaciet straadaat vai arii laujiet to cilveekiem kam ir laiks un kas grib to!

 5. Sveiki, vai kopvērtējums līdz 6.posmam tiks papildināts ar Stigas rezultātiem?

 6. Igauņi tiešām atsevišķās disciplīnās iespārda joprojām..

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)