KALENDĀRS

 

  6 Responses to “KALENDĀRS”

 1. Vai tiešām nebija neviens, kas spētu noorganizēt labāk kā kaunu traips Rugājos Auziņa izskatā Latvijas Trofi reidiem???

 2. Nu Rugaji v2 bija ekselenti Organizatots pie bufetem pa zemi guleja

 3. Klausies gudriniek, aiztaisi muti un nevāvuļo, priecājies ka vispār ir palikuši tādi cilvēki Latvijā kā Jānis,Ēvalds un Austris, kas ar savu entuziasmu un atsaucību ir spējīgi noorganizēt gonkas.Ja esi tik gudrs, tad ko neorganizē, kas ir čura raustās, vai naudas nav,izskatās ka i tas i tas, vai ja nevar izcelt mēmo piķi no pasākuma tad nafig, organizēt, tā ir ar jums čūļiem,pēc tam paši čīkst,ka maz gonku, tak organizējiet ,uz priekšu.
  Par to, ka dažreiz kāds no organizatoriem ir jautrā prātā tas ir viņa paša ziņā,konkrēti par Auziņu – vai tad kādreiz ir bijis tā, ka dēļ jautrā prāta gonka nenotiek, vai ir kāds aizmirsts apbalvot, vai kautkādas šaizes gonkās ar organizēšanu ir bijušas, nav un, es domāju ka nebūs arī.
  A TEV NOVĒLU, NU NE JAU ŠINĪ 2015.GADĀ, BET 2016.GADĀ, JO SKATOS,KA JAUNI ORGANIZATORI NAV PARĀDĪJUŠIES, NOORGANIZĒT AUGSTĀKĀS KLASES GONKU,LAIMĪGU JAUNO GADU.

 4. Čangal!!
  Ir gan aizmirsts apbalvot, gan arī organizācija ir bijusi zem katras kritikas. Pie tām naudas summām kas tiek iekasētas par ieejas un dalības maksām var atļauties noorganizēt labāk! Ja būtu labāka organizācija, tad arī sponsorus varētu piesaistīt! Varbūt pēdējais laiks pamācīties no Igauņiem?!
  Uzskati, ka pārējiem jākrīt kaunā un jābūt Auziņam pateicīgam ka noorganizēja gonku, lai pats varētu pablamēt Latvijas Offroad saimi?? Paldies, ka uzņēmās organizēt, bet nav tak mazs bērns, ka nevar sevi pakontrolēt!! Nevajag apkaunot mūs visus, īpaši ja ir NEZ posms!!

 5. Ko var čīkstēt. Kas Tev liedz braukt uz Igauniju un izbaudīt organizāciju? Uzrīko nākamgad gonku ar labāku organizāciju, diez vai pat uzņemsies! Tik čīkst un pīkst. Jā izskatās, ka Tev no visa kauns arī pat no sava vārda..

 6. Vai 2016.kalendaru neviens nedoma ielikt?

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)