Jun 182016
 

logo_luksti_2016

Sestdien, 30.jūlijā

Sacensību nolikums – saite

Reģistrācija: sporta kategorijas, tūrisms, ATV

Reģistrēto dalībnieku saraksts – saite

Tuvojas Latvijas Trofi reidu čempionāta un Latvijas Tūrisma kausa trešais posms Signāls EM Luksti Trophy, kas norisināsies Trapenē.

Šajā reizē sarūpēti īpaši un aizraujoši sacensību elementi.

Vairāki specposmi tūrisma kausa dalībniekiem tiks izveidoti tā, lai būtu iespēja salīdzināt savas prasmes un iespējas citam ar citu. Organizatori īpašu akcentu liks uz vadītāju un stūrmaņu prasmju pārbaudēm. Dalībniekiem rekomendējam – šoreiz var noderēt čujs, ņuhs un poņa!

Tūrisma kausā ir mests izaicinājuma cimds!

Damu ekipāža – Zita Kalniņa, Egita Kaktiņa, Loreta Korkunova, Diāna Zariņa – izaicina citas daiļā dzimuma pārstāves, lai sacenstos par labākas dāmu ekipāžas titulu. Organizators šim notikumam paredzējis īpašu balvu!

Tomēr, iespējams, vēl interesantāka dalībniekiem varētu likties absolūtā vērtējuma balva, par ko būs iespēja cīnīties šajās sacensībās. Daži sacensību specposmi izveidoti tā, lai tajos varētu piedalīties gan tūrisma, gan arī TR1 kategorijas braucēji, līdz ar to būs iespēja noskaidrot labāko dubļu braucēju Lukstos!

  3 Responses to “SIGNĀLS EM LUKSTI TROPHY 2016”

  1. Cik rentabli ir rīkot sacensības, ja ir pieteikušies tikai 20 dalībnieki?? Vai tad nevarēja oktobra canam posmu pielikt klāt pie šiem??
    Saprotu, ka divi dažādi rīkotāji, bet mērķis tak ir viens-bezceļu sacensības!!

    • Ja ir vēlme rīkot sacensības, laipni lūdzu. Lai pieteiktos lūdzu atsūti par to informāciju uz trofi@trofi.lv, vai pa tālruni 26664992

    • A varbūt šo vajadzēja pielikt pie oktobra CanAm posma? Patiesībā jau mainot saskaitāmos vietām summa jau nemainās (gada griezumā), trases ir atšķirīgas un izmaksas uz katras trases sagatavošanu nemainīgas, vai sacensības tiek rīkotas kopā vai atsevišķi.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)