May 102015
 

Rezultāti: TR1, TR3, Tūrisma kauss

Lietuvā, Taurages apkaimē, šajā nedēļas nogalē notika:

  1. 4×4 NEZ Championship 2015, 1.posms,
  2. 2015.gada Lietuvas atklātais čempionāts bezceļu sportā,
  3. Latvijas atklātā Trofi reidu čempionāta 2.posms,
  4. Latvijas atklātā Trofi reidu čempionāta Tūrisma kausa izcīņas 2.posms,
  5. Lietuvas kausa izcīņa bezceļu sportā 2015 (Lietuvas Dubļu Ērgļi).

Lietuva pārsteidza jau piektdienas vakarā – vārda tiešā nozīmē – pirmo reizi sacensību dalībnieki saņēma dokumentāciju drukātā veidā – iespējams, ka tas kādu pārsteidza nesagatavotu. Izskatās, ka kaimiņi ir ņēmuši vērā Latvijas Trofi reidu organizatoru labo piemēru, ko ļoti novērtē visi Latvijas Trofi reidu čempionāta dalībnieki – gan pašmāju, gan viesi! Priecē tas, ka no mums ir ko mācīties.

DSC01313

Taču nu par visu pēc kārtas – TR1 klasē Latvijas sportisti jau pirmajā dienā sniedza fantastisku meistarklasi – pēc katra SP (speciālā posma) pirmajās 3 vietās latviešu ekipāžas. Tik vien, kā sacentās savā starpā – kurš būs pirmais? Pēc divu dienu Gladiatoru cīņām šajās sacensībās uzvaras laurus plūca Dzintara Urniežus ekipāža ar stūrmaņiem Induli Pakalnīti un Jāni Kancānu. Tas nozīmē arī to, ka šī ekipāža sapelnīja tik ļoti svarīgos ieskaites punktus 4×4 NEZ Championship 1.posmā, Latvijas atklātā Trofi reidu čempionāta 2.posmā un uzvarēja 2015.gada Lietuvas atklātajā čempionātā bezceļu sportā. Gladiatoru cienīgi. Otrie Latvijas Trofi reidu sporta meistari Alvis Pētersons un Aigars Motivāns – gluži tāpat ar šo sniegumu izcīnot ieskaites punktus visās kategorijās. Sergejs Iskrovs ar Stūrmani Raivi Jaunzemu šoreiz trešie. Paši mājinieki, izskatījās, nebija gatavi šādam pavērsienam un latviešu cīņas sparam.

DSC01797

TR3 klasē Latvijas leģendārā Zeizu ekipāža turēja latiņu un viņiem izdevās spīdošs sniegums – uzvara 4×4 NEZ Championship 1.posmā, Latvijas atklātā Trofi reidu čempionāta 2.posmā un 2015.gada Lietuvas atklātajā čempionātā bezceļu sportā. Patīkami, taču vai tas bija pārsteigums? Otrajā vietā Arūnas Simanavičius un Edgaras Simanavičius, trešajā vietā atstājot vēl vienu mājinieku lietuviešu ekipāžu Ricardas Malaiska un Vaidotas Paskevicius. Šie rezultāti rosina domāt par skaistu un grūtu cīņu nākamajos posmos gan par 4×4 NEZ Chamionship čempionu titulu, gan Latvijas atklātā Trofi reidu čempiona titulu.

DSC01757

Organizatori Tūrisma kausa izcīņas dalībniekiem bija sarūpējuši patiesi izklaidējošu un interesantu posmu – visa bija daudz – kilometri, izklaides, adrenalīns, sacensība. Tūrisma kausa izcīņā pirmajā dienā Latvijas labākā ekipāža Pūces rādīja kaimiņiem, ka nakts putni braucot dienā prot un saprot visu – labi redz un loģiski domā. Pēc otrās dienas pārbaudījumiem rallijreida tipa aplītī un Piedzīvojumu parka apmeklējuma spēku samērs tomēr mainījās par labu mājiniekiem lietuviešiem – viņi noteikti pirms tam bija trenējušies virszemes šķēršļu pārvarēšanā. Tūrisma kausa izcīņā šajā posmā pirmā vieta leituviešiem. Labākie mūsējie 3. vietā Surens Jegiazarjans ar stūrmaņiem Imantu Vidiņu un Artjomu Peku.

DSC01527

Precīzi puse no Latvijas Trofi reidu čempionāta posmiem ir aizvadīti. Tik vien, kā veiksmīgi „jānobrauc” atlikušie 2 posmi, no kuriem nākamais pavisam drīz notiek mājas dubļos, Rugājos!!!

Paldies visiem par piedalīšanos un lielisko sniegumu! Veiksmīgu gatavošanos sezonas priekšpēdējam posmam!

 

  5 Responses to “Gladiatoriai 4×4 2015 noslēdzies”

  1. Kur tūristeim gala rezultāti?

  2. Un kur kopvertejuma rezultatus pec diviem posmiem var redzet?

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)