Nov 242014
 

Latvijas atklātā Trofi reidu čempionāta un 4×4 NEZ Championship 2014.gada kopvērtējums.

Šajā nedēļas nogalē Igaunijā, Sirgala un Narvas aprinķī norisinājās Latvijas atklātā Trofi reidu čempionāta 5.posms, Tūrisma kausa izcīņas 5. posms, 4×4 NEZ Championship 3. posms, kā arī Igaunijas 4×4 Off-road čempionāta 4.posms un ATV EuroChampionship 3.posms.

REZULTĀTI

Igaunija nepārsteidza – mazliet sniega pirms starta un pāris minūtes vēlāk no baltās zemes segas nebija redzams nekas – par to godam parūpējās dubļu mīlētāji.

Igaunijā TR 1 klasē uzvaras laurus plūca mājinieki Alvar Tahe ar stūrmani Egert Tahe. Otrie – arī Igaunijas ekipāža Arto Kunnapas ar palīgu Gunnar Obolenski. Trešajā vietā Krievijas ekipāža Viktor  Stolyarchuk ar stūrmani Maksim Kamyshov  – viņi šogad veiksmīgi ir startējuši ari Latvijas atklātajā Trofi reidu čempionātā un 4×4 NEZ Championship. Labākā Latvijas ekipāža šajā klasē  – Viktors Pahomovs ar stūrmani Viesturu Tučinu – 4.vietā.

TR 3 klase Igaunijā tika pārstāvēta pat ļoti kuplā skaitā – 20 ekipāžas.  Šajā klasē pirmajā vietā Igaunijas ekipāža Hardo Mere ar stūrmani Joonas Oja, aiz sevis atstājot Latvijas braucējus Vilni Zeizu ar stūrmani Aigaru Zeizu – vienīgo Latvijas godalgoto ekipāžu šajās sacensībās. Trešie – mājinieki Tarvo Klaasimae ar stūrmani Kiur Ojala.

ATV goda pjadestāls arī tika sadalīts kaimiņu starpā – pirmie mājinieki Kaido Vahtremae un Alar Veske, otrajā vietā pieturot Krievijas komandu Aleksei Tuzov un Aleksei Roschetaev. Trešie Iagunijas komanda Meelis Malm un Marko Meriste.

Latvijas atklātā Trofi reidu čempionāta 2014.gada kopvērtējums.

TR1 klasē pirmie ir Viktors Pahomovs ar stūrmani Viesturu Tučinu – veiksmīgāks starts Igaunijā, izmantotas teorētiskās un praktiskās iespējas veikt korekcijas gada kopvērtējumā un vīriem ir izdevies pagājušās sezonas uzvarētājus Dzintaru Urniežu ar stūrmaņiem Induli Pakalnīti un Jāni Kancānu „nobīdīt” otrajā vietā. Trešie Latvijas atklātajā  Trofi reidu čempionātā – Krievijas ekipāža Viktor  Stolyarchuk ar stūrmani Maksim Kamyshov.

Tūrisma kausa izcīņā uzvarētāji šajā sezonā ir Ints Freibergs ar stūrmanēm Endželu Freibergu un Beatrisi Freibergu, palīgos pieaicinot Aldi Beķeri. Otrajā vietā – Arnis Pušs ar komandas biedriem Alvi Reinšmitu, Edmundu Melveri un Edvardu Ošupu. Trešo vietu ir izcīnījuši Artūrs Kuncis ar stūrmaņiem Oskaru Žvaginu, Aināru Nagli un Kristapu Jāni Kunci.

ATV uzvarētāja laurus Latvijas atklātajā Trofi reidu čempionātā šajā sezonā plūc Krievijas braucējs Aleksei Tuzov. Otrajā vietā Ronalds Gusts, vien par vienu punktu apsteidzot trešās vietas ieguvēju Rihardu Enrīti.

4×4 NEZ Championship 2014.gada kopvērtējums.

4×4 NEZ Championship izcīņā TR1 klasē uzvarētāji ir Dzintars Urniežus ar stūrmaņiem Induli Pakalnīti un Jāni Kancānu.  Otrajā vietā Krievijas ekipāža Viktor  Stolyarchuk ar stūrmani Maksim Kamyshov. Trešo vietu izcīnījuši Alvis Pētersons ar stūrmani Aigaru Motivānu.

TR3 klasē pirmajā vietā ir Vilnis Zeiza ar Aigaru Zeizu. Otrie – veiksmīgi startējot pēdējā posmā – Igaunijas ekipāža Hardo Mere ar stūrmani Ivar Praks. Par vienu punktu piekāpjoties otrajai vietai, trešo vietu ir izcīnījuši Krievijas ekipāža  Ivan Shihotarov ar stūrmani Evgenij Sahvoruk.

ATV EuroChampionship 2014.gada kopvērtējums.

Pirmais – Latvijas čempionāta uzvarētājs Krievijas braucējs Aleksei Tuzov. Otrajā vietā Ronalds Gusts. Trešo vietu šajā kategorijā ir izcīnījis Normunds Bačinskis.

Latvijas atklātā Trofi reidu čempionāta 2014.gada sezonas noslēguma pasākums un uzvarētāju apbalvošana notiks 2015.gada 24.janvārī Vidzemē. Precīza informācija tiks publicēta.

 

 

  7 Responses to “Avo Šults Memorial Race 2014 rezultāti,”

 1. LATVIJAS
  TROFI-REIDU ATKLĀTĀ ČEMPIONĀTA 2014.
  GADA NOLIKUMS
  6.3 Par izcīnīto vietu sacensībās gada kopvērtējuma punktus saņem sportisti, kuriem
  ir LAF vai citas valsts ASN izsniegta gada Sportista licence. Gada kopvērtējuma punkti tiek aprēķināti tikai par to laika periodu, kurā sportistam ir izsniegta gada Sportista licence.

  • Jā protams un Latvijas čempionāta medaļas varēs saņemt tikai sportisti, kuriem ir licences. Gada kopvērtējums tiks publicēts tuvākajā laikā, pēc tam, kad komisija būs to apstiprinājusi.

 2. Nu vismaz 1.vieta kopvertejuma ir kaut kada mierinajuma balva par nepanemto punktu un zaudeto otro vietu.

 3. Atradu kaut kadas bildes. ja kads vel kaut ko atrod tad metat ieksa.
  http://www.tarmohaud.ee/galeriid/sport/avo-sultsi-malestusvoistlus-2014/#prettyPhoto

 4. Nu Krišjāni, kā tad ir ar tām gada licencēm un Latvijas Čempionāta medaļām? Ja jau krieviem dodat bez LAF vai citas valsts ASN izsniegtas licences godalgotās vietas, ko tad Latvju bāleliņiem nedodat? Ar ko krievi ir labāki vai īpaši, ka bez gada licences var tikt pie LČ kopvērtējuma punktiem???

 5. Auuuuu, Krišjāni, Tu dzīvs?

 6. ja ir tā kā Edd saka tad dodiet man arī vietu kopvērtējumā. bet vispār liekas, ka trofireids neinteresē nevienu no vadības.atceros ka n gadus atpakaļ gada balles tusiņā prezentēja šo majas lapu, ka nu tik būs -tā un šitā,tikai pa visiem šitiem laikiem tā ārī nekas nav bijis.vienu brīdi ,kad šo lapu koriģēja 4×4 klubs vismaz kautkas vairāk notika.žēl, bet liekas ,ka trofireids kā sports ir beidzies arī latvijā.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)