Aug 242014
 

Rezultāti – saite

Vilmāra Vidiņa fotogalerija – saite

Sestdien, 2014.gada 23.augustā notika Dubļu Ērgļa un Tūrisma kausa izcīņas posms Rugājos.

Godātie dubļu mīlētāji! Bija neaprakstāmi liels prieks zināt, ka Jūs visi esat Rugājos – tas liecina par to, ka īstus braucējus nespēj vilināt un biedēt nekas.

DSC_1811

Tūrisma kausa līderi arī pēc šī posma ir Freibergu dinastija (Ints Freibergs, Endžela Freiberga, Beatrise Freiberga) šoreiz palīgos ņemot  Armandu Apsīti. Taču tas Freibergu dinastijai netraucē plūkt laurus, viņi Rugājos pārliecinoši  pirmie.  Arnis Pušs ar stūrmaņiem Edmundu Melveri un Edvardu Ošupu – šoreiz trešie. Viņus ar dažu punktu pārsvaru apsteidza Surens Jegiazarjans ar stūrmaņiem Imantu Vidiņu un Edgaru Šņori – šī ekipāža  Rugājos izcīnīja otro vietu.

Standarta Ērgļa titula izcīņā startēja divas ekipāžas un draudzīgi sadalīja vietas – pirmo izcīnīja Andris Žagars ar stūrmani Mārtiņu Žagaru, aiz sevis atstājot Arturu Vītolu ar palīgu Mārtiņu Lapiņu.

DSC_2045

Mazā dubļu Ērgļa titula izcīņā otro vietu ieguva Vadims Seleckis ar stūrmani Sanitu Selecku, savukārt smagās labās kājas īpašnieks Valdis Madernieks ar stūrmaņiem Igoru Ļeonoviču un Jāni Vētru šoreiz palika trešie. Savukārt pārsteigumu sagādāja Standarta Ērgļu līderis Romāns Ermolajevs ar stūrmani Innu Stecko – viņi šoreiz Mazajā dubļu Ērglī pirmie.

Lielā dubļu Ērgļa saraksta pirmajā pozīcijā ir Kārlis Birznieks ar stūrmani  Valdi Ločmeli. Otro vietu šajā posmā izcīnīja Ivans Bergmanis  ar stūrmani Aivi Japinu. Trešie – Ģirts Gailītis ar stūrmani Edgaru Miķelsonu.

DSC_1887

ATV Ērgļa izcīņā īsts duelis norisinājās starp Normundu Bačinski un Aināru Plauči. Otrajā iebraucienā par nepilnu sekundi ātrāks izrādījās Ainārs, kas viņam nodrošināja uzvaru šajā posmā. Otrais – Normunds Bačinskis, trešajā vietā atstājot Rihardu Ennīti.

Šī gada otrais Rugāju posms ir noslēdzies un kopvērtējuma tabulās intriga ir saglabāta. Paldies organizatoriem, braucējiem un atbalstītājiem – 12.septembrī  tiekamies Lietuvā, Gladiatoriai 4×4, kas šoreiz norisināsies „Pieci vienā” formātā:

1. 4×4 NEZ Championship 2014 3.posms,

2. 2014.gada Lietuvas atklātais čempionāts bezceļu sportā,

3. Latvijas atklātā Trofi reidu čempionāta 4.posms,

4. Latvijas atklātā Trofi reidu čempionāta Tūrisma kausa izcīņas 4.posms,

5. Lietuvas kausa izcīņa bezceļu sportā 2.posms (Lietuvas Dubļu Ērgļi).

 

  6 Responses to “Rugāji Trophy 2014 V2”

  1. Vai nopublicētajos tūristu rezultātos nav ieviesusies kļūda? https://dl.dropboxusercontent.com/u/54836415/Rugaji_2014_v2_TUR/2014-08-23%2017.08.01.jpg

  2. Kas Tur ar tiem rezultātiem notiek?

  3. Apskatiet rūpīgāk otro disciplīnu punktus un vietas.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)