May 162013
 

Vladas_Sciavinskas_6H_3p_2012 (94)

 “6H un 3H komandu kross” tas ir lielisks veids, kā jebkuram braukt gribētājam uzsākt savu dalību sacensībās, neuztraucoties par to, vai pietiks izturības un meistarības. Pieredzējušajiem sportistiem tā ir lieliska iespēja pilnveidot komandas cīņas taktiku visas sezonas garumā un izcīnīt “Ceļojošo Kausu”.

“6H kross” un “3H kross” norises laiks: 02.06.2013.

 

 Ar ko “6H un 3H komandu kross” ir interesants?

  1. Samazinātas dalībnieku izmaksas. Komandai nepieciešama tikai viena tehnika. Visi izdevumi var tikt dalīti proporcionāli;
  2. Iespēja ņemt dalību sacensībās arī ar standarta tehniku – apvidus automašīnu – drošības karkasam nav jābūt, bet ir ieteicams;
  3. Komandas sastāvā var iesaistīties iesācēji un gūt pirmos iespaidus autosportā;
  4. Sportistu maiņa trasē notiek pēc brīvi izvēlētas taktikas un katra spējām;
  5. Katrs sportists viena posma laikā var kārtīgi izbraukties;
  6. Iespēja apgūt tehnikas vadīšanas meistarību, braucot pa dažāda veida trases segumu;
  7. Labs treniņš gatavojoties augsta mēroga sacensībām
  8. Dolomīta karjeru interesantais segums nerada problēmas trasē pat pēc vairākām stundām. Tajā neveidojas dziļas rises, tieši otrādi segums kļūst līdzīgs asfaltam.

Informācija: www.laf.lv, www.crosscountry.lv, www.autoeuro.lv.

Uzziņas pa tālruni 26427833 (Iveta) vai info@autoeuro.lv

 Reģistrācija un informācija: http://crosscountry.lv/4×4/?rid=821&mid=1&o=1&id=1w

Kas ir sacensības “6H un 3H komandu kross”: rallijreida un autokrosa apvienojums.

Latvijas atklātais kauss no 4 posmiem gadā.

Sacīkšu ilgums: 3 stundas – standarta apvidus mašīnām,  6 stundas – visiem sporta auto: džipiem un vieglajiem.

Trase: sacensības notiek divās dažādās apļveida trasēs, kas savstarpēji nekrustojas. Trase vijas gan pa dolomīta karjeru, pļavu, meža ceļiem, kurā ir klasiski krosa elementi, tramplīni, asi līkumi. Viena apļa garums vieglajiem auto 6 km, apvidus mašīnām līdz 12 km.

Vērtējums: Tā ir komandu cīņa, kur vienlaicīgi trasē atrodas viens ekipāžas pilots. Kopējs starts katrā trasē. Uzvar ekipāža, kura sasniedz finišu un ir veikusi visvairāk apļus.

Specifika un tehnika: Viena posma laikā ekipāža mašīnu mainīt nedrīkst. Auto ekipāža sastāv no 2 līdz 4 sportistiem. Pēc brīvi izvēlētas taktikas, katra ekipāža maina pilotu trasē tad, kad uzskata, kad tas ir nepieciešams.

Sacensībās “6H komandu kross” var piedalīties ar standarta apvidus un CSDD nereģistrētām sporta automašīnām (atvieglināti notikumi), “3H komandu kross” – ar standarta apvidus mašīnām.

Interesanti: Katram sportistam ir atļauts startēt pat vairākās ekipāžās!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)