Jan 252018
 

Nolikums: saite

Pieteikšanās: saite

Gada nolikums: saite

LAF licences elektroniskā iegūšana: laflicences.lv

Gadskārtējais nakts orientēšanās pasākums ar 4×4 automašīnām šogad notiks 24.februārī un kā pasākuma bāzes vieta šoreiz izvēlēti Ādaži, tātad – orientēšanās notiks Pierīgas mežos! Neatkarīgi no pieredzes un auto riteņu lieluma, izaicinājumus un piedzīvojumus alkstošie tiek aicināti aizraujoši pavadīt laiku un pārbaudīt sava auto un komandas spējas tumšajos meža ceļu un bezceļu labirintos!

Kur un kā notiks “Nakts Labirints 2018”?

Pasākuma bāzes vieta jeb Bāze – kafejnīca “Julata” Ādažos, Gaujas ielā 27 (www.julata.lv, GPS koordinātes: N57 04,843′ E024 19,646′). Šeit būs gan dalībnieku reģistrācija, gan vakariņas un noslēgums.

Šogad “Nakts Labirints” ir arī Latvijas Trofi-reidu Tūrisma kausa izcīņas posms, tāpēc sacensībās savā ieskaites grupā gaidām arī visus tos, kuri šogad grib cīnīties par godalgotām vietām Tūrisma kausa gada kopvērtējumā!

Tātad – ikvienam 4×4 braucējam iespējams piedalīties vienā no trim dalībnieku grupām:

  • Grupa Izaicinājums. “Nakts Labirints” – tā ir nakts orientēšanās ar 4×4, kas notiek kā tūrisma sacensības, un labs rezultāts vairāk ir apliecinājums labam komandas darbam, nevis automašīnas klīrensa lielumam. Maksimāli pieļaujamais riepu izmērs 35″ (860 mm). Šajā automašīnu grupā katrai ekipāžai individuāli būs jāpierāda savas spējas orientēties, braukt pēc leģendas un domāt kā stratēģiski pareizi rīkoties labāka rezultāta sasniegšanai. Kā ierasts, leģendas (jeb obligātā distance) būs veicama arī ar standarta aprīkojuma auto, bet kontrolpunktu grūtības pakāpe – katram pēc spējām un vēlēšanās! Tātad – “Nakts Labirintā” ir iespējams piedalīties gan ar standarta, gan ar bezceļu braukšanai sagatavotu automašīnu! Sasniegto kontrolpunktu fiksēšanai nepieciešams būs fotoaparāts. Pirmo trīs vietu ieguvēji tiks apbalvoti!

16807652_783063185175988_6849974115383584899_n DSCF1164 DSCF1173

  • Grupa Sports ar divām apakšgrupām: Automašīnas un Side-By-Side kvadricikli. “Nakts Labirints 2018” ir arī Latvijas Trofi-reidu čempionāta Tūrisma kausa izcīņas 1.posms. Trase un veicamie uzdevumi līdzīgi kā grupai Izaicinājums, taču dalība šajās sacensībās noris saskaņā ar Tūrisma kausa nolikumiem (skatīt www.trofi.lv) un attiecīgi arī atsevišķi tiek noteikti rezultāti un punkti gada kopvērtējumam. 1.posma Nolikums pieejams arī ŠEIT.
  • Grupa Ekspedīcija. Ar “viegli” sagatavotu apvidus automašīnu – vinča un/vai paaugstināta piekare obligātas. Brauciens notiek kopīgā grupā un kopīgi tiek pārvarēti bezceļu posmi ar dažādiem šķēršļiem. Pa vidu braucienam ieplānoti pāris interesanti apskates objekti. Brauciens noslēgsies ar vakariņām un diplomu par dalību pasniegšanu. Braucienu vadīs Edvīns Bauers – bezceļa pasākumu organizators kopš 1997. gada. Maksimālais automašīnu skaits šajā grupā ir 15, taču gaidām vēl tikai 10 pieteikumus, jo pirmās piecas vietas jau ir aizņemtas!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)