Sep 242017
 

Ar burvīgu bezceļu pasākumu aizvadīts kārtējais Ērgļu izaicinājuma kauss, kas šogad pulcēja prāvu dalībnieku skaitu. Uz starta līnijas stājās 98 ekipāžas piecās ieskaites grupās, visprāvāko dalībnieku skaitu pulcējot klasē “izaicinājums” – 52. Neraugoties uz burvīgo laiku, kas bija šajā sestdienā pēdējo nedēļu lietavas ir atstājušas savu iespaidu, kas organizatoram lika krietni pasvīst, lai atrastu trasi, kas būtu pa spēkam dalībniekiem. Lielākā daļa arī veiksmīgi sasniedza finišu un tas ļauj droši teikt, ka organizatoriem izdevās.

Rezultāti: Geofind, Izaicinājums, Sports

Tūrisma kausa gada kopvērtējums: saite

DSC_0131

                Viskuplākajā Izaicinājuma klasē trešā vieta pieredzējušajiem trofi reidu braucējiem Edgaram Janovam ar stūrmaņiem Jāņeim Deksni un Zēbergu, vien par nieka tiesu atpaliekot no Pedal to the metal koamndas Sergeja Iskrova, Raivja Jaunzema un Zigmāra Seļakova komandas. Arī Sergejs ne bez panākumiem piedalījies trofi reidu čempionātā, tomēr šoreiz viņiem nācās atzīt Normunda Stūrīša, Intas Stūrītes un Jāņa Zemlīša komandas pārākumu. Apsveicam ar primo izcīnīto uzvaru Ērgļu izaicinājumā un runājot uzvarētāju vārdiem: “Mēs jau sen to bijām pelnījuši”.

Ieskaites grupā Geofind, kas ļauj daudz vairāk izpausties ekipāžas stūrmaņiem, kā arī ietver daudz vairāk spēles elementu. Trešie šoreiz Jānis Miljons ar stūrmaņiem Gintu Strazdiņu un Klāvu Ezeriņu, vien par nieka tiesu apsteidzot Vladimira Zvinguļa ekipāžu, kur stūrmaņi Aleksandrs Naumenko, Gaļina Zvingule un Valērijs Zvingulis. Taču ne pirmo reizi savu meistarību pierādīja Mareks Mateiko ar stūrmaņiem Dmitriju Savicki un Māri Alehnoviču, kas kārtējo reizi pierādīja savas orientēšanās spējas, kā arī prasmi atklāt organizatoru sagatavotos uzdevumus.

20988194_1647752401915026_7137064479348091707_o

                Savukārt Latvijas Trofi reidu tūrisma kausa ieskaitē trešā vieta šoreiz Jāņa Šteina ekipāžai ar stūrmaņiem Ivaru un Juri Ozoliņiem, kas beidzot sasnieguši godalgotu vietu un mērķtiecīgi ielauzušies līderu pulciņā. Otrā vieta Guntim Lukševicam ar stūrmani Andri Šarākovu, kas savu meistarību arī slīpējuši trofi reidu čempionātā. Pirmā vieta Arnim Pušam ar stūrmaņiem Edmundu Melveri, Edvardu Ošupu un Inesi Cirīti, kas ar šo arī kļuvuši par Latvijas tūrisma kausa ieguvējiem pat pirms pēdējā posma.

21055358_1647752565248343_1640168081450226201_o

                Izšķirošie notikumi Latvijas tūrisma kausā notiks jau nākamajā nedēļas nogalē Lietuvā, Taurages apkārtnē, kur norisināsies gan Latvijas tūrisma kausa pēdējais posms, gan arī izšķirošais NEZ trofi reidu čempionāta posms. Vairāk informācijas trofi.lv

  8 Responses to “Aizvadīts Ērgļu izaicinājums”

  1. Izaicinājums – link nestrādā.

  2. Organizatoriem ieteiktu piesaistīt vairāk cilvēkus ar matemātikas zināšanām vai nopirkt kalkulatorus. Rezultātu tabulās daudz kļūdu, pārpratumu un neskaidrības ar punktu aprēķināšanu. Nolikumā teikts viens par kontrolpunktu vērtību, beigās izrādās, ka punktu vērtīmas geofind klasē netika ņemtas vērā. Ja komanda savāc 33 kontrolpunktus, vērtība par 1 kp ir vismaz 3 punkti, tad kā rezultātā var sanākt 50 punkti?! Un vēl pēkšņi uzzināt, ka mūsu laiks nav fiksēts, kaut gan blondā tiesnese atzīmēja lapā to.

  3. linkaa truukst : aiz http

  4. Paldies organizētājiem par milzīgo ieguldīto darbu un lielisko Ērgļu pasākumu! Dalībnieku skaits bija liels, tāpēc sīkas ķibeles ar aprēķiniem piedodamas. Tā piemēram kopvērtējuma tabulā Ginta Saveļjeva komandai Lukstu posms pazudis.

  5. Sīkums, bet patīkami.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)