Aug 082017
 

Nākamais, 4. „CanAm Trophy Latvija” posms notiks jau 19.-20. augustā, Lejasciemā. Šajā sezonā vēlmi organizēt sacensības ir izteicis un nu jau līdz realizācijai ticis viens no vaininiekiem – Sandis Putniņš, solot, ka šī būs pilnīgi jauna trase un jauni izaicinājumi sportistiem, trasē būs daudz grāvju un slīpumu – kas ļoti iepatikās sportistiem iepriekšējās sacensībās Zantē.

„”Jaunas asinis” vienmēr ir labi,” par jaunajiem organizatoriem saka Latvijas Automobiļu federācijas trofi reidu komisijas vadītājs Krišjānis Vīdušs,”cik esmu runājis ar iesaistītajiem cilvēkiem organizēšanā – man tiešām ir pārliecība, ka Lejasciemā būs gan ko redzēt, gan izbaudīt piedaloties.”

WhatsApp Image 2017-08-08 at 18.11.34WhatsApp Image 2017-08-08 at 18.11.46 WhatsApp Image 2017-08-08 at 18.11.59

Cīņas par kopvērtējumu kļūst aizvien sīvākas, jo kausa izcīņa jau šķērsojusi savu vidus punktu, līdz ar to izkristalizējušies līderi. Pēc 3 posmiem CT1 klasē pirmajā vietā ir Ernests Purkalns / Dāvis Drubiņš, taču viņiem uz papēžiem turpat min Andrejs Brehovs / Vladimirs Loiks. CT2 klasē kopvērtējuma līderi ir Ģirts Gailītis / Guntis Puzulis, Side by Side klasē gandrīz nenoķerami šobrīd ir Modris Krauklis / Valters Krauklis, ATV Sport pirmajā vietā kopvērtējumā ir igaunis Hedriks Laurs (Hedrik Laur), ATV Hobijs klasē – Ģirts Apelis, bet ATV Hobijs 750 klasē – Rolands Puravs.

Kā ierasts – sacensību pirmās dienas vakarā būs arī ballīte, kuršu šoreiz spēlēs grupa „Deep Silence”.

Trofi reidu sacensības ir ģimenisks pasākums, kas gan trasē, gan ārpus tās, apvieno meitas un tēvus, sievas un vīrus, dēlus un krusttēvus, draugus un kolēģus. Katra sacīkste ir kā iespēja kvalitatīvi pavadīt laiku kopā – sacenšoties ar sevi un citiem trasē, vai izbraucot kopīgā piknikā vērot, kā to dara citi. Atcerieties, ka 19. un 20.augustā to izdarīt būs iespējams Lejasciemā.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)