Jun 262016
 

Šajā nedēļā ne vien sasniegti karstuma rekordi visā Latvijas teritorijā un aizvadīti Jāņi, bet arī norisinājās Latvijas  Tūrisma kausa otrais posms.

Lielajā svelmē par uzvarētājiem kļuva Surena Jegiazarjana ekipāža ar stūrmaņiem Imantu Vidiņu un Zinti Kozlovu, otro vietu ieguva  Arņa Puša, Edmunda Melvera un Inese Cirītes ekipāža  , bet trešie šoreiz Beatrise Freiberga, Endžela Freiberga, Ints Freibergs, Jurģis Vilcāns. Īpašas uzslavas šoreiz izpelnījušās Zita Kalniņa, Egita Kaktiņa, Loreta Korkunova, Diāna Zariņa, kas ar standarta Lada Ņiva pieveica visu trasi!

Rezultāti: saite

Kopvērtējums: saite

 

  2 Responses to “Rugāji Trophy 2016 v1 noslēdzies”

  1. Paldies organizātoriem par tūrisma posmu! Viss jau bija labi, bet mazu mazu piebildīti gan ļoti gribētos izteikt….. Vai tad nevarētu mazliet seklākos ūdeņos punktus likt???????? Nu nav mums tās mašīnas tādas ar kurām var braukt līdz panelim pa ūdeni!!!! Un vēl jau ar to pašu mašīnu jātiek mājās.! Bija taču daudz purvainas vietas, kur var grūtākos punktus izvietot! Nu bet tās ir manas domas, galu galā negribi piesmelt, nebrauc….. Paldies Mārtiņ, paldies Jāni!!!! Un lai izdodās nākošie” Rugāji”

  2. …uz tualetēm jau nu gan varēja neekonomēt 🙁 cerams, ka nākošajos posmos organizatori par to padomās!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)