Feb 042016
 

reg_augsa_2016

 

Rezultāti: saite

Tūrisma kausa rezultāti: saite

Nolikums – saite

Biļetens Nr1 / Bulletin No1 – saite

Biļetens Nr2 / Bulletin No2 – saite

Regulations – saite

Pieteikšanās –automašīnastūrims, ATV

Pieteikto dalībnieku saraksts – saite

Ierašanās laiki uz reģistrāciju:

15:30 LATVIA 317 TR3 ARMANDS APSĪTIS
15:35 LITHUANIA 322 TR3 Nerijus Gurklys
15:40 LITHUANIA 302 TR3 Vaidotas Paskevicius
15:45 ESTONIA 301EE TR3 Tarvo Klaasimäe
15:50 ESTONIA 302 TR3 Rene Derrik
15:55 LITHUANIA 303 TR3 Ričardas Malaiška
16:00 LITHUANIA 300 TR3 Antanas Venckus
16:05 LATVIA 102 TR1 Alvis Pētersons
16:10 LATVIA 122 TR1 Ēriks Bisters
16:15 LATVIA 111 TR1 Andis Bankovičs
16:20 LATVIA 106 TR1 DZINTARS URNIEŽUS
16:25 ESTONIA 107 TR1 Arto Künnapas
16:30 LATVIA TR1 SERGEJS ISKROVS

  30 Responses to “Signāls EM Trophy 2016”

 1. Vai tās kordinātes Liezēres pagasta “Lāci” ir pareizas?

 2. Viss ir pareizi balticmaps arī saka kad var tu nokļūt

 3. Es arī mēģināju Balticmaps ierakstot ardesi parādās tā vieta kur gonka notika 2014.gadā ja pareizi saprotu tad tā arī ir pareizā vieta. Bet ierakstor koordinātes parādās pilnīgi cita vieta.

 4. Jā , vieta tā pati ,bet man ievadot bija pareizi ,koordinātes, nemācēšu komentēt.

 5. Vai Tūrisma kausam nolikumā minētās divas klases būs uz visu sezonu? Gada nolikumā nekas tāds nav minēts!

  • Gada ieskaite tūrisma kausā ir “Sagatavotajai klasei”, nesagatavotajiem, šobrīd gada ieskaite nav plānota, tomēr ar organizatoriem ir vienošanās, ka tāda tiks saglabāta visu gadu, bet ja dalībnieku atsaucība būs pietiekama, tad pavisam noteikti arī apbalvojumi būs

 6. Citas klases tur nebūs? Kur tad apļi pazuda??

 7. Runājot par Can am trophy pirmo posmu džipiem, kas noticis ar dalības maksām, izskatās ka madonieši pajutuši naudas smaku, kur tāds lēciens, pagājušogad maksājam 40e, šogad nu jau 70e, nākošgad tad jau būs 130e, tīri matemātiski rēķinot. Pirmsākumos dubļu ērglis bija domāts, kā tautas klase, tagad izskatās, ka tā vairs nebūs. Skatās ka neiebraucat auzās ar šiem visiem uzlabojumiem.

  Nevienu, konkrēti, neapvainoju, bet, ORGANIZATORI, kā saka, apetīte rodas ēdod, un ēstgriba, Jums ir laba, un kļūst ar vien labāka :))

  Labu apetīti:))))

 8. Pirmsākumos Dubļu Ērglis brauca pa sportistiem sagatavoto trasi, braucienu starplaikos izklaidējot skatītājus, tagad tiek gatavotas speciālas trases tieši šīm sacensībām un nenoliedzami tieši šīs sacensības sāk pulcēt arvien lielāku skatītāju skaitu.
  Es domāju ka uzbrauciens Madoniešiem par apetīti ir stipri nepamatots.
  1. Cenu nosaka nevis posma organizators, bet seriāla organizators, tb es 🙂
  2. Šāda cena būs arī visos pārējos posmos 2016 gadā.
  3. Ja visi pieprasa labāku sacensību kvalitāti, tad ir jāsaprot, ka nekas no nekā nerodas. Šogad visos posmos būs elektroniskā laika kontrole, vairāk trases tiesnešu un vēl dažādi uzlabojumi. Dalības maksā ir iekļautas ieejas biļetes sacensību dalībniekiem.
  4. Ja ir kādi iebildumi, ierosinājumi, vai vienkārši gribas paraudāt par grūto dzīvi saistībā ar Dubļu apļu sacensību CanAm Trophy Latvia norisi, organizāciju vai citām saistītām lietām, tad laipni lūgtum izmantot saziņai šo saiti http://www.canamtrophy.lv/styled-2/

  Anonīmas ziņas un viedokļi, piedodiet, bet tiks atstāti bez ievērības.

 9. Viss, OK, nevajag taisnoties, tik es gribu redzēt, vai cienijāmie seriāla organizatori varēs sasniegt Igaunijas līmeni un vēl labāk :)))??, piem. pagājušā gada Klaperjaht, dalības maksa dalībniekiem, kas bija piedalījušies iepriekšejā gadā, bija 50e, vērtējiet paši.Saprotu tik vienu, galvenā balva kvadraciklu ieskaitē ir jāatsit visiem spēkim :)).
  PS par biļeti var samaksāt atsevišķi, nav problem.

 10. No probļems, varam visu darīt kā Igaunijā, sāksim ar alkometru, tehnisko parku, tā neatļautu atstāšanu un citām soda sankcijām.
  P.S. Balva kvadraciklu ieskaitē nav jāatsit.
  P.P.S. Būsim godīgi, nevienam sponsoram nav interesanti pieaugušu onkuļu rotaļas ar veciem dzelžiem.
  P.P.P.S. Arī man sāk zust interese pie šādas attieksmes.

  • 1. Sen jau vajadzēja ieviest alkometru! Nav nopietni ka pilnīgā komā ar kvadru vālē pa trasi!!
   2. soda sankcijas disciplinē dalībniekus un ir godīgāka cīņa;
   3.varbūt vari konkretizēt – kas ir domāts ar vecu dzelžu rotaļām??? Cerams, ka tas domāts kā uzbrauciens tiem, kuriem spēkrati nav no dārgā gala?!
   4. un ja ir viedoklis un aizrādījumi par aktuālu un visiem dalībniekiem svarīgu tēmu kā dalības maksa, tad nevis jāapvainojas, bet gan jāaizdomājas, vai tiešām neesat pāršāvuši pār strīpu!!
   5. jo zemāka dalības maksa, jo vairāk dalībieki! Jo vairāk dalībnieki, jo lielāka jums peļņa! Nebrīnīšos, ka dēļ neadekvāti augstas dalības maksas pazaudēsiet jau tā mazo dalībnieku skaitu!!
   P.s salvetes asarām varu noziedot!

   • Vienmēr jau visiem visu gribās par velti,bet tomēr vajadzētu saprast,cik sacensību organizēšana maksā. Labāku līmeni gribam,drusku piemaksāt- negribam.
    Būtu labāk priecājušies,ka kāds vēl organizē apļu gonku.

   • Man jau nu gan liekas ka dalības maksai nav tik liela nozīme nu vismaz tai izmaiņai kas tagat ir notikusi.
    Problēma ir kur citur jo dubļos braukt ir gatavi ļoti daudz cilvēki paskataties kas notiek dažāda lieluma klubos un pat vienkārši domu biedru pulciņos visas Latvijas teritorijā, bet oficiālajās gonkās paliek ar vien mazāk braucēju. Organizatoriem kopā ar LAFu vajag par šo padomāt ja grib, lai dalībnieku skaits augtu.
    Un runājot par alkometriem mani vairāk uztrauc nevis tas ka pa trasi brauc džeki promilēs jo tas tomēr ir trasē kas ir ielentota un paaugstinātas bīstamības vieta, bet uztrauc tas ka vakaros pa bāzi nēsājas džeki promilēs pārsvarā ar kvadrām. Par to vajag padomāt jo ja jūs gribat piesaistīt sponsorus tad galvenais ir skatītāji, bet ja skatītājiem būs bīstami atrasties pat ārpus trases tas nebūs diez ko labi.

 11. Neviens neprasa lai kaut ko dara par velti! Rodas jautājums, kā kaimiņi var uztaisīt kvalitatīvu un baudāmu pasākumu par 40-50eiro dalības maksām?!
  Ja Rugājos nekas nebūs mainījies, tad 100% pusi no auto dalībniekiem pazaudēsiet!! Īpaši, ja ceļat maksu..Pagājušo gad ieviesāt “jauninājumu” ka maksājam dalības maksu +paši maksājam ieejas biļetes… Kur bija uzlabojums?? Uz dalībnieku rēķina pelnījāt, bet atdevi neredzējām!! Tagad atkal maksāsim vairāk un solat zelta kalnus 🙂 ar interesi gaidīsim īpaši Rugājus 😀
  P.s. un alkometrs laba lieta!!!

  • Jūs visi vēlaties uzlabojumus ,bet organizēšanā nevēlaties neviens iesaistīties,jo vis vieglāk no malas visus nolikt,
   Cik nojūsiem ir izrādījuši interesi par organizēšnu un griezušies komisijā ar velmi organizēt nevienstiekas organizē ir jau no neatminamiem laikiem.
   Vienīgais kurš pienāca ar lielām ambīcijām un gribēja darīt,izmainīt ir Grāvītis, bet skatos kad viņam arī lielā interese pazūd,jo viss jums ir slikti,jo rezūltātu izskatās jums vajaga uz sitiena.Atbalstiet ar finansēm būs vēllabāk kā IGAUNIJĀ.
   Igaunijā ir zāle -zaļāka,saule-siltāka,dubļi-maigāki.,maksājam par biļeti 15erikus+5euriki par stāvvietu neraudam te 5erikus par biļeti un stāvvieta par brīvu raudam cik dārgi un vēl braucam pilni autobusi tipa sportisti vai viņu atbalstītāji un viss ir kārtībā
   Jacienīsim viens otru tad arī būs sasniegumi un kvalitāte , bet tikmēr kāmēr domāsim kā apčakarēt tuvāko būsim turpat kur esam.
   Protams uzklausam priekš likumus nomalas un mēģināsim realizēt dzīvē,protams reālus nejau tikai
   Kas attiecās uz grupiņām tad viņu domu biedri piedalās pilnīgi nesaskaņotos braucienos(ne visi) ,kad pēc šiem vēlies norganizē saskaņotu pasākumu ir jānoklausās lekcijas par īpašum tiesībām un cik slikti dubļu braucēji ir.
   Nevērtējiet izmaksas pēc domu biedru brauciena,palielam katris zemes lietotājs ir jāapzin un jāvienojas ar viņu par darbībām ko veiksim uz zemes.

   • Par to ir taisnība ka tie domu biedru pulciņi reizēm izdara lāča pakalpojumu citiem kas grib ko saorganizēt. Un tajos pulciņos parasti nav nekas jāmaksā, bet ne jau tādēļ es to pieminēju es to minēju dēļ tā ka cilvēkiem ir interese braukt un tas ir pats galvenais.

 12. Grāvītis maladzetc, cepuri nost viņa priekšā, bet, vairāk tiek atbalstīti kvadri, protams, can am trophy kā nekā, džipi (kā viņš saka vecie dzelži) tā kā malā ir nostumti, galvenais ka kvadri rullē. Par alkomentru pilnīgi piekrītu, vajag, un, Grāvīša kungs, tā izmantošana nemaksā kosmosu, jo tik tiešām, kvadraciklisti īpaši izceļas ar braukšanu kunga prātā, gan trasē, gan ārpus trases.

 13. Mašīnas netiek nekur nostumtas un kvadrs netiek īpaši izceltas, vienkārši kvadru braucēji ir vairāk dēļ tā, ka vieglāk ir nopirkt gatavu braucamo, nevis mērķtiecīgi būvēt un uzlabot, vismaz kā to redzam lielajam vairumam. Un, jā es neizprotu kāpēc valda tāds uzskats ka mašīnas ir atstātas novārtā? Par braukāšanu šmigā un nēsāšanos pa bāzi absolūti piekrītu. Par gudro spriedelēšanu par sponsoriem, man ir tikai viens jautājums – cik daudz Jūs esat gatavi paši atbalstīt šo sporta veidu? Lai gan ko es jautāju, ja jau te visi čīkstbpar dalības maksas pieaugumu 25,- €. Par “pagājušo gadu” ieviesto jauninājumu man vispār nav ko teikt, jo ja atmiņa mani neviļ, tad šāda kārtība ir jau gadus 4 Rugājos.
  P.S. Ja kāds no jums vēlas kļūt par CanAm Trophy Latvia posmu irganizatoru un “iekosties saldajā pīrāgā” un gūt prātam neaptveramu peļņu organizējot gonkas, tad laipni aicināti, mēs labprāt uzticēsim jums kāda posma organizēšanu.

  • Kopš kura laika ATV skaitās automašīna?? Pieteikto dalībnieku sarakstā redzams, ka 2 ekipāžas ne tur pieteikušās-can am maverick nav automašīna!

 14. P.P.S. Ar “vecajiem dzelžiem” es biju domājis jebkuru tehnikas vienību, arī kvadras

 15. Nu lielie bļāvēji un čīkstētāji, vēl tikai šonedēļ lētā dalības maksa, kaut kā neredzu Jūs dalībnieku sarakstā.

  http://www.canamtrophy.lv/Reg/

 16. Kā ar ieejas maksām bērniem? Tiem ar pa piecītim?

 17. Bērni līdz 10.gadiem un pensionāri uzrādot apliecību par brīvu

  • Uz bērnu rēķina baigo peļņu cerat gūt? Varēja jaunu vismaz skolniekiem atlaidi iedot!!

 18. Vai dubļu apļi būs tikai 7dien – 1.maijā?

 19. Pēdējo reizi braucu 2006 gadā, bet nekas laikam nav mainījies, kā bija tā ir gaušanās par dalības maksu un organizēšanu, smiekli saskrēja. Laikam apskatīties labāk sestdien braukt uz Lāčiem? Trofi reidniekus kaut kur trasē arī varēs redzēt? Ar cieņu Jānis.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)