Apr 282015
 

Latvijas Trofi reidu čempionāta pirmā posma medaļās tinte vēl nav nožuvusi, taču jau pēc desmit dienām klāt sezonas 2. sacensības, kas šoreiz notiek Lietuvā, Taurages apkaimē. Kaut kad ļoti sen Tauragē notika vienas no aizraujošākajām, interesantākajām un emocijām bagātākajām Trofi reidu sacensībām. Ir pamatotas aizdomas, ka atgriešanās starptautiskā apritē būs citā un garšīgākā kvalitātē!

Ilgāku laiku tiek praktizēta viena visnotaļ loģiska lieta – daudz vienuviet un vienā laikā! Šis noteikti ir ļoti veiksmīgs risinājums, lai iespējami vairāk līdzjutēju un skatītāju redzētu bezceļu braukšanu pēc iespējas plašākā amplitūdā. Laipni aicināti baudīt!

Šī gada 8. – 10. maijā notiks:

  • 4×4 NEZ Championship 2015, 1.posms,
  • 2015.gada Lietuvas atklātais čempionāts bezceļu sportā,
  • Latvijas atklātā Trofi reidu čempionāta 2.posms,
  • Latvijas atklātā Trofi reidu čempionāta Tūrisma kausa izcīņas 2.posms,
  • Lietuvas kausa izcīņa bezceļu sportā 2015 (Lietuvas Dubļu Ērgļi).
  • Reģistrācija: saite

Ieskats šī brīža aktivitātēs Taurages apkaimē:

DSC_8223

Viens no pazīstamākajiem Lietuvas Trofi reidu viedajiem Audrius Sutkus ir uzņēmies rūpes par to, lai visi dalībnieki būtu gandarīti par trasē pavadīto laiku. Šoreiz Lietuvā ir sagatavoti trīs atšķirīgi specposmi, no kuriem 2 būs izvēles distance (jāatrod noteikts kontrolpunktu skaits, izvēloties to apmeklēšanas secību), viens posms būs pavēles distance (punkti jāapmeklē noteiktā secībā/līnijgonka) pa meža stigām. Specposmu smaguma/dziļuma pakāpe – atbilstoši katras kategorijas automašīnu teorētiski tehniskajām iespējām. Orientēšanās zona 28 hektāru platībā un dažāda stāvuma un zemes seguma upes krasti būs sportistu rīcībā. Protams, neizpaliks arī viens no galvenajiem Trofi reidu elementiem – aplis. Iespējams, ka tas būs slapjš ar triāla elementiem… Šeit daudzpunkts, jo kaut kas taču ir jāatstāj intrigai!

Reģistrācija, administratīvā un tehniskā komisija sporta klasēm notiks 08.05.2015 no plkst. 18.00 – 21.15. Sporta klasēm sacensību oficiālais pielikums – sapulce – notiks 08.05.2015, plkst. 22.00. Ekipāžas dalībnieku vai viņu pārstāvja piedalīšanās sapulcē ir obligāta. Par nepiedalīšanos sapulcē sods – 15 EUR (Piecpadsmit euro apmērā). Pirmās automašīnas starts – 09.05.2015, plkst. 8.00.

Tūrisma Disnejlenda ir sagatavota – tieši šāds priekšstats ir radies pēc sarunām ar organizatoru pārstāvjiem. Orientēšanās zona, dārgumu meklēšana, nebijuši pārsteigumi, kas pat pilotiem ļaušot izkāpt no auto – taču ne, lai vinčotos ☺! Atšķirībā no Latvijas posmiem, Tūristiem ir sagatavots arī aplis (kas gan būšot izbraucams ar standarta SUV). Saskaņā ar Tūrisma definīciju – pilna programma!

DSC_0857

Tūrisma klasei reģistrācija 09.05.2015 no plkst. 9.00 – 10.00. Sacensību oficiālais pielikums – sapulce – notiks 09.05.2015, plkst. 10.15. Ekipāžas dalībnieku vai viņu pārstāvja piedalīšanās sapulcē ir obligāta. Par nepiedalīšanos sapulcē sods – 15 EUR (Piecpadsmit euro apmērā). Pirmās automašīnas starts – 09.05.2015, plkst. 10.30. Pēdējās automašīnas finišs tiek paredzēts plkst. 20.00. Nākamajā dienā Tūristiem paredzēts aplis un piedzīvojumu parka „Taurai” izbaudīšana.

Gadījumā, ja Latvijas Dubļu Ērgļi vēlas izgaršot Taurages dubļus –  Lietuvas kausa izcīņa bezceļu sportā 2015 (Lietuvas Dubļu Ērgļi) – 09.05.2015 – divi braucieni.

Nopietnus startus, baudāmu braukšanu un prieku finišā!

 

 

  2 Responses to “Gladiatoriai 4×4. Taurage.”

  1. Ja galīgi kādam nav kartes, bet gribās tad te vienu nolieku http://failiem.lv/u/zpbrvcz

  2. man nav kompis ko A. Reinšmits paņēma pirms 6 mēnešiem, tagad neceļ telefonu ari kadus 4 mēnešus. labais , vai ne?

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)