Mar 152015
 

Reģistrācija:

Čempionāts – saite
Tūrisma kauss: saite
Latgales kauss (dubļu ērglis): saite
ATV kauss: saite

Saņemto pieteikumu saraksts: saite

Nolikums: saite

Biļetens 1: saite

Biļetens2: saite

 

  52 Responses to “Signāls EM Trophy 2015”

 1. 2015. gada Tūrisma kausa nolikumā riteņu izmērs ierobežots līdz 850mm,
  “SIGNĀLS EM TROPHY TŪRISMA KAUSS 2015” nolikumā ierobežots līdz 820mm.
  Ja pareizi saprotu tad jaunas 33 collu riepas arī nederēs.

  • Ir jau izlabots! Signāls EM Trophy Trophy tūristi droši var piedalīties ar 35” riteņiem. Vai tas palīdzēs iegūt labāku vietu – jautājums. 🙂

   • Jauki, tikai jautājums.
    Vai tas attiecas tikai uz iespēju piedalīties Signāls EM Trophy, bez gada ieskaites, vai arī tiks mainīts Tūrisma kausa gada nolikums?

    • Tūrisma gada nolikums netiks mainīts,cik zinu, tas nozīmē kad gonkā var piedalīties un par attiecīgo vietu posmā cīnīties ar 35 collu riepām,bet gada ieskaitē iet ar 33 collu riepām

 2. Izskatās ka Latgales kausam kaut kas nav kartībā ar datumiem.

 3. Tas notiks turpat kur pagājušo gad?

 4. Sacensības notiks citā vietā 5 km. MADONAS virzienā, orentieris Ērgļi-Liezēre krustojums . ~1.km Liezēres virzienā ir norāde Grīvas ceļagalā .
  Šajā vietā atradīsies bāzes vieta visām klasēm sports,atv,dubļu ērglis,tūristiem.

 5. Vai tad čempionātā neviens netaisās piedalīties jeb arī visu atstāj uz pēdējo brīdi?

 6. ATV Latvijas Čempionātā izskatās, ka nebūs, cik apjautājos, tad nevienam nav motivācijas piedalities.

 7. Žēl gan, ka Latvijas Trofi reidi izmirst tāpat kā Lietuvā 🙁 laikam jau tomēr tie aizvainotie ir tik daudz, ka velk līdzi arī pārējos! Domāju, ka šis gads un attieksme sacensību organizēšanā parādīs, vai Trofi reidi dzīvos vai nē! Ja tiek celta dalības maksa, tad cerams, ka uzlabosies arī organizatoriskā daļa!!

 8. Vai tad tiek celta dalības maksa? Trofi reids klasiskajā izpratnē (OZ, leģenda, līnij gonka) izmirst, tā vietā nāk cita formāta sacensības, pie mums līdz šim ne tik populārais dubļu aplis, lai gan daudzi Latvieši brauc uz Klaperjaht igaunijā. Ne visiem ir laiks un vēlme izbrīvēt 3 dienas sacensībām, bet ja ir gribēšana braukt, lieki neko nesarežģījot un nesadārdzinot, tad laipni lūdzam uz vienas dienas psākumu 🙂

 9. Viss būtu ļoti vienkārši, ja uztaisītu 3 klases tāpat kā Igaunijā. Lielais un mazais ērglis, plus vēl tūrisms. Un visiem open un TR3 vajadzētu pārkāpt lepnumu un piedalīties tajā pašā ērglī. Neuzskatu, ka ērglis būtu ar kaut ko sliktāks, lai pielīdzinātu amatieru klasei, tehnika arī šajā klasē ir ļoti spēcīga un notiek sīvas cīņas.

  • Tik kvadras piemirsi, mēs arī gribam cīkstēties 🙂

  • Piekrītu, ka dažas ērglim sagatavotās mašīnas ir daudz spēcīgākas un labākā profesionāli tehniskā stāvoklī, lai arī viņus varētu saukt par SPORTISTIEM! Tieši ērglī parādās, kas tad ir īstais Offroad, nevis kā daži citi, kas meklē sēnes 😀

 10. Tik nevajag aizmirst ka kadam ari patik orintesanas, nevis tikai pa apliem micities. Bet paslaik klubu organizetais turisms ir izkonkurejis lielo trofi. 🙁

  • Orientēšanās jau ir jauki, bet cilvēkam kurš braukājas sava prieka pēc vēl tērēt naudu navigācijas iekārtai? Papildus problēma ir tas, ka OZ kvadracikliem ir vajadzīgs pārinieks drošības apsvērumu pēc, kas arī reizēm sagādā problēmas.
   Padomā, kāds Latvijā izskatītos trofi reids, ja klubi nerosītos un netaisītu vismaz kaut kādus pasākumus? Baidos, ka tad vienkārši visi savā nodabā pa krūmiem vizinātos.

 11. Sacensības notiek no 24-26 aprīlim jā ,bet ieteiktu izlasīt nolikumu attiecīgajai klasei kurā gatavojaties piedalīties.
  24.04 ir plānota dalībnieku ierašanās kuri nevēlās par nakti braukt,bet nevienu nepiespiežam vakarā ierasties.
  25.04 ierašanās un reģistrācija starti Latgales kauss (dubļu ērglis) un CanAm kauss ( apļi) ,kā arī tūrisma kauss un protms starti sporta klasēs uz ko ļoti ceram.Dienas vakarā tiek sumināti uzvarētāji Latgales kausā,CanAm kausā un Tūrisma kausā.
  .26.04 starti sporta klasēs un sumināšana.

 12. Kas attiecas Kārli tad izskatās kad lepnums ir jāpārkāp tev lai piedalītos sacensībās,jo pēc tava teiktā nēsi sekojis līdzi.
  Tagad jau apļos piedalās auto TR3 un Open klasēm sagatavotas

 13. Potenciālie ATV braucēji kuri vēlas piedalīties CanAm kausa apļu gonka piesakāties ATV ērglis pieteikumu sarakstā

 14. Labrīt!
  Pārskatot nolikumu un komentārus, nedaudz nesapratu.
  Kas tad īsti svētdien startēs? Tikai sporta klases?

 15. Diskusija ir vienkaarshi smiekliiga un jaa dublu merglis nav sports taa ir maazoshanas…

  • Neviens tev neliek te līst un bāzt savu degunu! Tavs ieraksts ir māžošanās, nevis kārtīgas tehnikas paraugdemonstrējumi sacensību ietvaros-dubļu ērglī!! Gan jau ka esi kārtējais skauģis, kurš var tikai ko pretīgu uzrakstīt, nevis pats kaut ko sagatavot un nostartēt!

  • Atbrauc pamāžojies Mīkstais 😀 Varu saderēt, ka aptaisīsies pirmajā aplī 😀

  • A ko jus(4x4klubs) lienat ar savu mazosanos sporta dienas rigas centra (vai ka tur vinas saucas).

   • Bachij apregilis ko tu gribi un ko tu runaa pirms klabini savu klabekli!

    • Dedmaroz pirms tu paver savu klabekli noskaidro kurs raksta no ropaziem. 😉 Un prieks tiem kam gruti saprast paskaidrosu smalkak. Ko jus darat saja pasakuma http://www.4x4klubs.lv/bildes/2104-2/sporta-nakts-2014/ ???
     Kas jus baigie sportisti??? Vai ari kad jareklame savs klubs tad sportisti, bet kad janodirs citi tad…????

     • Draudzin ja pakustinaatu savas smadzenes tad zinaatu, ka entos gadus reklameejam TR komisiju, pagaajusho gad piedaavaajaam, bet komisijai jau kaa uz visu bija uzsplaut. Un lai kas ar tu buutu, esi pamulkis, ja taads nebuutu tad zinaatu ka pajeera kas staav tur ir TR1 auto un iipashnieks arii no 4x4kluba ir gatavs braukt tagad TR1 ar citu auto, ja buutu vel kads baruceejs! Tak sho piever savu paaksti ielien dzili stuurii kadaa un nekad no turienes nelien araaa!

      PS

      Atvainojos Bachijam ja vish to nerakstiija!

     • Es arī drusku smadzenes pakustināju.

      Reklāmas „gurū”SENSEJ pastāsti, kā tad ar tiem Virgas manevriem gāja. Vienu gadu uztaisīji hu…..ņu, otrā gadā ,puse bez riepām palika, dēļ armatūras, trešā gadā, kad neviens nepieteicās – atteicies no ORG. Sāki vainot daudzus- Trofi valdi (kurā pat bij 2-3 pārstāvji no jūsu kluba), plikās vecenes uz bobikiem, ko katru rītu apskati, jo „NEDOD”- (dalībniekus). Ko Teiksi? Ja nemaldos tad , kad labā roka sastrīdas ar kreiso- tā ir šizofrēnija, vai kaut kas tamlīdzīgs, ja pagājušogad valdē tika ievēlēts jauns cilvēks no 4X4 kluba, un doma bija attīstīt Trofi, Tu piedāvāji reklāmu, bet labā roka atteica kreisajai- padomā, pirms runā ko tas nozīmē. Atceries, ka LV ārstēšana ir brīvprātīga, izņemot piespiedu- smagos gadījumos. Un vēl filosofijai- Vispirms ir Kāpuriņš, tad tas pārvēršas par tārpu, kas visur lien un grauž visus. Ejas parasti ir šauras, un ja vēl tur dir….š aiz sevis- baigi smako un to ātri pamana!!!!!

     • Martins tu tak esi debils caureem cauri, nevavulo par to ko absoluuti nezini un neaaproti!

    • paskaties uz sevi- tu jau galīgi vecs esi palicis,un kvebekli labāk patsnevirini,citādi kas zin.

    • Skatos, tev laba veselības apdrošināšana un bēru izdevumi arī laikam iekļauti 😀

    • Vīri, ko jūs te abižojat Trofi reida „SENSEJU”, vai kā lai tur vēl nosauc. Visu varens sportist taču, pāris reizes piedalījies sacensībās,ir caur peļķi izbraucis, divreiz vilcis vinču, otrreiz lejot degvielu pieri sasita pret karteri, nu kam negadās. Vēl joprojām aktīvs sportists – orientierist (OZ speciālists)- labi orientējās pusplikās vecenēs uz džipiem. Un protams, kandidāts sporta meistaram D…šanā, interneta zvērs-komentētājs, TROFIPOLITOLOGS. Sakiet, lūdzu, vai visi šie nopelni, it sevišķi cīņa ar karteri, neļauj šim brīnišķīgajam cilvēkam pārstāvēt Trofi reidu, pie brīvības pieminekļa. Kāpuriņ, par to polisi gan padomā, var noderēt, ko teiksi gerevna- Edd

     • Nu davai, davai lielie duuru vicinaataaji atklaajiet kas juus esat 😉 Savadaak izskataties tikai un vieniigi peec gerevnas kas smuki pluutiit maak 😉

 16. Aizvakar meginajam izbraukt melno trasi tebras ekspedicija un sapratu ka vina nebija grutaka par TR1 trasi. Un gribetos vismaz pusei piedavat braukt uz trofi posmu un startet TR1 ja patika tada vincosanas. Vieniga starpiba bija ka nebija oz zonas ar koku lausanam un punkti bija papira veida, bet lai vieglak saprastu vai pareizais krustojums ta patas nacas kompi izmantot(pietika ar plansetnieku kurs tagat ir katram otrajam).

 17. Kur tad ir sportisti, kuri pārstāv TR1, Tr2, TR3 un Open? Šogad nepiedalīsieties? Welcome pie Ērgļiem! 😉

 18. Kaspar žel ka tu nespej bez personigiem apvainojumiem iztikt, bet interneta lohiem ka tu tas jau ir normali. Pastasti kas tev pa sapi dziļi dir…a iestregusi uz trofi komisiju? Jo tavs komentars par dublu “mergli” norada uz kadu personigu sāpi/aizvainojumu. 😉 p.s.un TR1 masinu maku atskirt. p.s.2 no sis diskusijas iztajos.

 19. Jā palasot šos visus komentārus paliek pavisam sērīgi ap dūšu paliek. Kur tāds naids var būt cilvēkos es vispār domāju ka trofi pasākumi ir atpūta, bet lasot šo visu man vairs tā nešķiet.

  Slikti ka šeit komentāros var ar vienādu vārdu rakstīt vairāki komentētāji tādēļ savu vārdu nedaudz papildināju savādāk ka nepiesien bumbas par gānīšanos.

 20. Cienījamie LATGALES KAUSA dalībnieki šajā sezonā atbalstītājs izsniegs visiem vienāda dizaina starta NR.,ja kādam no dalībniekiem ir savs laimes Nr,un ar to vēlētos startēt šajā sezonā , tad sazinieties ar Ēvaldu 29276239

  • Lielākai skaidrībai par starta numuriem:
   Virs 33″ starta numuri no 10 līdz 49
   Līdz 33″ starta numuri no 50 līdz 99

 21. Karsti komentāri, karsti.
  Bet ja nopietni, tad vēlreiz gribētu pajautāt – svētdien būs ko redzēt? Sestdien jāstrādā, diemžēl.

  • Svētdien būs ko redzēt, ja būs sportisti, vienīgais ko varu ieteikt ir skatīties reģistrēto dalībnieku sarakstu tuvāk gonkas dienai, cik būs pieteikušies TR1, TR3 un ATV tik arī būs ko redzēt.

 22. Uzmanību CanAm Trophy Latvia 2015 un LAtgales Kauss 2015, 1.posma “Signāls EM Trophy” dalībniekiem. Ir mainīta bāzes atrašanās vieta. Vairāk informācijas http://www.canamtrophy.lv un https://www.facebook.com/canamtrophy.lv

 23. tas Kaspars ,pēc bazara izklausas pēc Purmaļa ,viņš tak ir nemirstīgs 😀 internetā tik māk pļutīt, visus apdirš bet uzaicinākumus sūta uz saviem pasākumiem.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)