Mar 232015
 

Nolikums:

LT

RUS

LV

Pieteikuma forma TR1, TR2, TR3, Open

Pieteikuma forma Turisma klasei

Reģistrēto dalībnieku saraksts

  6 Responses to “Gladiatoriai 4×4”

 1. Jautajums trofi reida komisijai.
  Vai komisija doma par saviem braucejiem un to kadi rezultati viniem bus citu valstu konkurence?? Vai tik gruti ir pabridinat TR1 braucejus par izmainam NEZ teh.not???? Protams tas nav jusu pienakums, bet…..tas butu tikai normali pie esosa dalibnieku skaita. Vai tad not.izmainas notika bez LV iesaistisanas?? Kads piemeram ir tiko uzbuvejis masinu un vel nav paspejis pat startet kad jau japarbuve. P.S.runa iet par vincas novietojumu.

 2. te tak nevienam nekas nerūp. esošais trofi reids turās vien uz dažiem entuziastiem.

 3. A taisnību runā krievi, ka NEZ posms krievijā būs ar koeficientu, kas nozīmē, ka nav vērts īpaši plēsties citos posmos, galvenais krievijas posmu labi nobraukt?

  • Jā tā ir taisnība, ka Krievijas posmam ir paredzēts koeficients 1.5. Tas ir tieši tā pat kā pirmajos Baltijas kausa gados kad arī tika iekļauts šis posmos. Tieši tāpat nav atcelts noteikums, ka lai saņemtu gada kopvērtējuma punktus ir jāpiedalās vismaz divos posmos.

 4. Paldies Krišjāni, ceru, ka būs daudz sportistu no Latvijas.

 5. Vai var dabut kadu kontaktu tuvakaja apkartne kadam numurinjam kur palikties?
  Krievu meelee nelasu un Leishu veljovairak nesaprotu…

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)