Jan 022012
 

Daudzas ekipāžas nākošo 2012. gada sezonu jau ir saplānojušas, daži apmeklēs nu jau leģendāro Trofi reidu ‘’Ladoga’’, kas gan diemžēl, vai varbūt par laimi, ir kļuvis par apmeklētu tūrisma pasākumu. Citi tēmē uz Horvātijas trofi reidu, kas ir visnotaļ interesants un sportisks pasākums. Vēl ir daudz citu interesantu pasākumu, gan Krievijā, Ukrainā, gan Austrumeiropā kopumā, kurus būtu vērts apmeklēt kā skatītājam, vai vēl labāk kā dalībniekam. Es savu uzmanību gribētu vērst Polijas virzienā, tur maija sākumā notiek trofi-reids Magam Trophy 2012.

Laiks 01.05.2012 – 05.05.2012

Formāts – braukšana pa ierobežotu trasi un kontrolpunktiem GPS, kā arī leģenda.

Klases – Adventure un Extreme

Attālums no Rīgas – 880 km

Ir iespējas izīrēt istabiņas netālu no starta zonas. Tiem kas īrē istabiņas tiek nodrošināta dalībnieku barošana visas dienas garumā (no rīta un pēcpusdienā). Naktsmītnes cena ar ēdināšanu – 20 Eur/dienā

 

Cilvēki, kas ir bijuši Polijā pie trofi-reidu sportistiem zina stāstīt, cik ļoti attīstīts ir šis sporta veids šajā valstī. Tik ļoti attīstīts, ka piesakoties sacensībām no Latvijas, un atzīmējot anketā pie vinčām – hidraulika, tevi ieliek standarta auto klasē, kopā ar elektriskajām vinčām! Uz jautājumu par šo, atbild: Nu ko tad Jūs ar to hidrauliku izdarīsiet pret „Extreme” klases mehāniskajām vinčām?

Kā mans sens paziņa teica” Pofig kāds džips, galvenais jaudīga un ātra vinča!”

Var būt tas tā ir, bet ja nepameiģināsi neuzzināsi. Tāpēc pietiecāmies ‘’Extreme’’ klasē, tā ir bez ierobežojumiem, tas pats, kas mūsu TR3. Ir vēl „Adventure” klase, kas principā ir mūsu TR1,OPEN un TR2, tikai ar elektriskajām vinčām.

Līdz pasākumam vēl 5 mēneši, bet jau ir pieteikušies 43 dalībnieki, lielākā daļa – 32 ‘’Extreme’’ klasē. Maksimālais dalībnieku skaits ir ierobežots – 60 dalībnieki.

Ar pasākuma organizatoru ir panākta vienošanās, ja no Latvijas savāksies 4 automašīnas, tad no dalības maksas būs – 20%. Tā kā visās Trofi-reidu valstīs dalības maksas ir ļoti augstas (izņemot Latviju) tad 20% ir liela summa. Ja līdz 15. janvārim tiek iemaksāts avanss (120 Eur ) tad dalības maksa ar atlaidi sastāda 640 EUR. Ja to summu sadala uz 5 dienām, tad sanāk tā pati summa ko maksājam Latvijā par 12 st. sacensībām.

Nosacījumi lai piedalītos sacensībās:

 1. Sporta licence
 2. Ķiveres
 3. Automašīnā tikai pilots un stūrmanis
 4. OCTA apdrošināšana

 

Adventure kategorija:

 1. Elektriskā vai hidroliskā vinča
 2. Riteņi bez ierobežojuma

 

Extreme kategorija:

 1. Mehāniskā vinča
 2. Riteņi bez ierobežojuma
 3. Tilti bez ierobežojuma
 4. Dugas

 

Aicinām arī citus sportistus izvērtēt iespēju piedalīties šajā pasākumā.

Sīkāka info, foto un video: http://magamtrophy.pl/

Bāze: www.slonecznystok.info/

 

 

Arnis Namajuns

  3 Responses to “2012. gada sezonas plāni.”

 1. Ceturdien (05.01.2012) pulksten 17:30 tiekamies bara “Barons” Kr. Barona iela 108. Izrunasimies par so pasakumu, bildes, filmas. Iespejams bus tiesaiste ar pasakuma organizatoru.

 2. Šobrīd 100% savu dalību apliecinājuši: Arnis Namajuns/Mārtiņs Seržants; Ints Freibergs/Aldis Beķeris; Nikolajs Boicovs/???.

 3. Šobrīd avansu iemaksājuši un uz Poliju brauc:
  Arnis Namajuns
  Vilnis Zeiza
  Ints Freibergs
  Nikolajs Boicovs
  Armands Apsītis
  Edvīns Vansovičs
  Aigars Mizga
  Ēriks Eglītis

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)