Jun 272011
 

REZULTĀTI – sporta klases, ATV-eagle, turisms un_erglis

Aizvadītajā nedēļas nogalē Balvu pusē Rugājos notika Latvijas atklātā Trofi reidu čempionāta 3. Posms RUGĀJI TROPHY 2011. Uz sacensībām uzreiz pēc Jāņiem bija pulcējies prāvs dalībnieku pulks – 62 tehnikas vienības. 23 automašīnas sporta klasēs, 10 tūrisma klases braucēji, kā arī 16 dubļu ērgļu ieskaites dalībnieki un 20 ATV braucēji.

Standartauto  vistuvākajā klasē TR1 pēc ilga pārtraukuma uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa Alvis Pētersons un Aigars Motivāns no SNS nodaļas komandas, kas diezgan pārliecinoši šoreiz pārspēja mezi.lv 4×4 komandas pārstāvjus Gunti Lukševicu, Andri Šarakovu, Jāni Šarakovu un Ilzi Eglīti, bet trešajā vietā kopvērtējuma līderis Rene Derrik un Priit Kasesalu no Igaunijas.

Brīvās konstrukcijas OPEN kategorijā, kur automašīnām noteikts riteņu izmēra ierobežojums 33 collas diametrā, šoreiz sacentās astoņas ekipāžas. Savu sezonas kopvērtējuma līdera godu apliecināja Jāņa Siliņa un Arņa Puša ekipāža no 4x4SHOP/SK Jaunpils, pēdējā dubļu apļa iebraucienā apsteidzot Intu Freibergu un Aldi Beķeri no SK Novators, bet trešā vieta citai 4×4 SHOP/SK Jaunpils ekipāžai – Aigaram Mizgam ar stūrmaņiem Alvi Reinšmitu un Mārtiņu Mitriķi.

Prototipu TR3 kategorijā, skrienoties plecu pie pleca, uzvara sezonas līderim Tarvo Klaasimae ar stūrmani Paul Lippasaar no Igaunijas. Tikai nedaudz no uzvarētāja atpalika ropažnieki Normunds Bačinskis un Viktors Pahomovs, bet trešajā vietā SK NOVATORS pārstāvji Vladislavs Bergmanis ar stūrmani Dmitriju Savicki.

Kvadriciklu kategorijā ātrākie šoreiz liepājnieki  Jānis Siliņš ar Raimondu Jonaiti. Tehnisku defektu dēļ nopietni cīņā par uzvaru nevarēja iesaistīties kopvērtējuma līderi Mārtiņš Lilienfelds  un Ronalds Gusts. Trešajā vietā SIA Auzas Tautumeita komandas pārstāvji Normunds Garenčiks un Artūrs Vorslavs, bet ceturtie viesi no Lietuvas Robertas Sidorenka un Tomas Bureika.

Tūrisma klasē uzvara Vilmāram Zvaigznei ar stūrmaņu brigādi – Evija Lapiņa, Mārtiņš Pudāns, Raivis Freivalds, Ingars Zvaigzne. Otrie šoreiz Juris Ločmelis ar stūrmaņiem Andri Medni, Uģi Strazdiņu un Gustavu Pogu, bet trešo vietu ieguva viesi no lietuvas Vitoldas Potopko ar stūrmaņiem Domenikas Senulis un Povilas Malmygia.

Dubļu Ērgļa titula izcīņā Mazā Ērgļa kategorijā pirmo vietu izcīnīja Vadims Seleckis ar stūrmani Jurģi Rietumu, bet otrie pagājušās sezonas uzvarētāji no Apes Mairis Jurka ar līdzbraucējiem Mārtiņu Janušu, Edgaru Miķelsonu un Kristapu Kaktiņu, bet trešie trapenieši un Stiga Trophy organizatori Emīls Gailītis ar līdzbraucējiem Matīsu Gailīti un Austri Gailīti. Lielā Ērgļa kategorijā pirmo vietu izcīnīja Dimitrijs Kurakins ar stūrmaņiem Andreisu Reiniku un Ilmāru Līpuru, bet otrie, neskatoties uz nelielu aizdegšanos trasē, Andris Vilde ar stūrmani Guntaru Tomonoviču. ATV Dubļu Ērgļu kategorijā šoreiz pirmais Agris Jansons, apsteidzot rēzeknieti Ilmāru Muižnieku, bet trešais Olafs Liepiņš no SK Kubuli.

Nākamais Trofi reidu čempionāta posms jau pēc mēneša Aizputes pusē „Virgas Manevri 2011” 22-24 jūlijā.

 

 

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)