Jan 242011
 

„Kurland Trophy 2011”

Kurland Trophy 2011

IERAŠANĀS LAIKS UZ REĢISTRĀCIJU  – .Registration_time

Pieteikumu saraksts: KURLAND TROPHY 2011 Atjaunots 30.03.2011 23:50

KURLAND TROPHY TŪRISMA KAUSS Atjaunots 2011 30.03.2011 23:50

Sacensību nolikums – Latviešu valodā – Lejuplādēt pdf, doc

Krievu valodā – Lejuplādēt pdf, doc

English – Downlaod pdf, doc

Biļetens Nr.1/БЮЛЛЕТЕНЬ Но.1 – doc

Pieteikuma anketas – Automašīnām, ATV, Tūrisma kategorija , Dubļu ērglis

[pro-player width=’530′ height=’428′ type=’video’]http://www.youtube.com/watch?v=eai76O6UOEM&feature=player_embedded[/pro-player]

Ja Jums patīk dubļi, upes, meži, smilšu pauguri un spējat orientēties navigācijā – šis ir Jūsu sporta veids, kur labi pavadīt laiku, pārvietojoties ar apvidus automobili. Trofi-reids Latvijā no 1. – 3. aprīlim garantēs Jums jaunas emocijas un draugus, sīvu cīņu bezceļā, un iespēju paciemoties Latvijas vienā no skaistākajām vietām – Kurzemē, kas slavena ar savām skaistajām dabas ainavām, vēsturi un bezceļu.

Trofi reida čempionāta sacensību ‘’Kurland Trophy 2011’’ statuss:

 • FIA NEZ (Baltijas) 4×4 čempionāta pirmais posms,
 • Krievijas atklātā čempionāta pirmais posms,
 • Lietuvas atklātā čempionāta pirmais posms,
 • Latvijas atklātā čempionāta pirmais posms.

Sacensību apraksts:

Norises vieta: Latvijas teritorijas Kurzemes reģions,  Kuldīgas apkārtnē. Bāzes vieta: pilsēta Ēdole, motelis  „PINKAS” N 56’ 59, 588 E 21’ 41, 05. Attālums no galvaspilsētas Rīga 180 km rietumu virzienā. Attālums no pilsētas Maskava ~ 1100 km.

Programmā:

1.Braukšana pēc leģendas (road book),

2. Braukšana pa lineāru maršrutu (caur punktiem vai pa līniju kartē),

3.Orientēšanās zona (OZ – punktu meklēšana),

4. Braukšana pa apli uz laiku,

5. Triāls smilšu karjerā.

Ziedojums sacensību Organizatoram 100 EUR.

‘’Kurland Trophy 2011’’ tiek organizēts kā Off-road festivāls, kurā piedalīsies off-road braucēji no 4 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas – kopā ap 80 automašīnām ieskaites grupās TR1, TR2, TR3 un Open, kā arī ap 70 motociklu un ATV . Papildus notiks Smago automašīnu, Traktoru un ATV sacensības speciāli sagatavotā off-road trasē, kur ir plānots sapulcināt līdz pat 4000 skatītāju. Sacensību starts tiks dots  Ēdoles pilsētas centrā.

Šis būs jau ceturtais pasākums ar starptautisko sacensību statusu, kurā ir piedalījušies Igaunijas, Lietuvas, Somijas un Krievijas braucēji. Kā sacensību komisārs ir piedalījies arī leģendārā Ladoga Trofi organizators Jurijs Ovčiņņikovs, kurš pozitīvi novērtēja sacensību organizāciju.

Trases apraksts.

Šogad sniegs Latvijā ir sasniedzis rekordu, kas atstās arī savu iespaidu uz aprīļa sākumā paredzētajām sacensībām. Par dubļu un ūdens trūkumu sūdzēties nevajadzēs. Daudz purvainu pļavu mijās mijās ar masīviem priežu, egļu siliem. Apkārtnes mežu ceļi un purvi ir kā radīti off-road braucējiem. Lielākie off-roadistu draugi – bebri , ir parūpējušies par to lai daudzi meži un pļavas pārvēstos par kārtīgiem bezceļu poligoniem. Netālu no Ēdoles pilsētas ir milzīga grants karjera, kurā tiks izveidota interesanta un sarežģīta triāla trase. Netālu no pamestas dzelzceļa stacijas „Užava” plānots izveidot bezceļu apli, kurā dalībnieki varēs spēkoties plecu pie pleca vairāku tūkstošu skatītāju priekšā.

Nakšņošanas iespējas.

Aprīļa sākums ir diezgan neprognozējams un ir iespējams, ka naktīs termometra stabiņš var noslīdēt līdz -5°C. Tādēļ ir sekojošas iespējas:

 1. Izīrēt guļvietu sacensību bāzē – motelī „PINKAS”, kur atradīsies arī sekretariāts un tehniskais parks. Atrašanās vieta N 56’ 59, 588 E 21’ 41, 053. Cenas sākot no 30 eur/diennaktī. Rezervēt šeit.
 2. Pilsētā Kuldīga (21 km no Bāzes) iespēja nakšņot komfortablā 3 zvaigžņu viesnīcā „METROPOLE”. Cenas sākot no 50 eur/diennaktī. Rezervēt šeit.
 3. Vēl Kuldīgā var apmesties KOLONNA Hotels Group. Cenas sākot no 14 EUR/diennaktī. Papildus informācija un rezervācija šeit.
 4. Pa ceļam uz Kuldīgu ir iespējams apmesties „ Īvandes muižā” (8 km no Bāzes). Cenas sākot no 40 eur/diennakts. Rezervēt šeit.
 5. Iespēja rezervēt guļvietu viesu namā „Ezermaļi” (9 km no bāzes), kur atrodas arī vairākas mājiņas. Viesu māja atrodas blakus Zvirgzdu ezeram. N56°56’000 E21°38’700″. Informācija +371 29122870 zvirgzduezers@gmail.com vai web: www.ezermali.lv .

Informācija par sacensību organizāciju – sacensību direktors Arnis Namajuns +371 29458000

Informācija par robežas šķērsošanu un vīzām – Gabriels Žīgurs +371 29250112, crosscountry@inbox.lv

Vienreizējā vīza – 20USD, Multivīza – 80USD. Precīza informācija par iegūšanas iespējām sekos.

Plašāka informācija par pasākumu: www.kurlandtrophy.lv, www.4x4lv.lv, www.trofi.lv, www.laf.lv

  13 Responses to “2011. gada Latvijas, Krievijas un FIA NEZ Trofi-reidu čempionāta pirmais posms”

 1. Kad būs nolikums?

  • Drīz! 🙂 Nesteidzini notikumus, lai nesanāk kā Lietuvā 2010. gadā, kad trase likta un nolikums uzrakstīts pie pamatīga sala, toties sacensību dienā viss ir skaisti atkusis…

 2. Tolx piedaliities taisies 😉

 3. Tikai parastajā statusā.

 4. labi,un kam šoreiz akreditācijas pieteikumu sūtīt?

 5. kurā dienā būs TR1 aplis

 6. Organizatori varētu pareportēt par situāciju TUR trasēs, jo daudzi, pateicoties attiecīgajiem laikapstākļiem, apsver domu nepiedalīties, lai arī ir optimistiski reģistrējušies cerot uz pienācīgu pavasari.

 7. 0 gadu laikā tādu offroad mix es neesmu redzējis. Visu pagājušo nedēļu nodzīvojāmies pa Kurlandi un īsumā ir tā: Braucam pa meža ceļu, kur liekas tūlīt, tūlīt plauks sniegpulkstenīši, te piebraucam pie strauta, kur čalo ūdens un pēc ledus redzams, ka pirms vairākām nedēļām ir bijis par metru dziļāk. Iebraucam skuju koku audzē, sniegs ap 25 cm, iet smagi pirmajam kvadram, otrs brauc bez piepūles. Nedaudz tālāk sākās lapu koku mežs, iegāžos dubļos tā, ka bez vinčas arā netikt… Braucām pa pļavām, kas jau sen sausas. Tad vēl pabraucam, pļava tāda paša, kā iepriekš, bet visa pārklāta ar sniegu. Pa vidu tek upe 6 m platumā!!! piebraucu klāt, nē, tā nav upe, tā ir 10 cm dziļa, vienkārši lielajām pļavām kūstot ūdens meklē vieglāko ceļu… skaistums neaprakstāms. No rīta pa mežu iet viegli, vakarā braucot atpakaļ pa to pašu ceļu, jau cita ainava – jāuzmanās no lamatām, kas no rīta bija aizsalušas. Vienvārdsakot – 200 km bezceļa būs viss – ūdens, dubļi, rises, ledus un sniegs. Zvanīju vietējiem, pa nakti -2 pa dienu +3; +5. Piektdien sola +10. Tie kas domā, ka nav pavasaris, pasakiet to maniem ATV lukturiem, kuri ir pilni ar ūdeni 🙂

 8. Izskatas ka interesantak bus 6dien! Rudeni ari biju saja pasa vieta bija interesanti visu dienu veroju ka tehnika rinkoja pa apli pie stacijas! Patik sitadas atrakcijas

 9. Cik es saprotu tad administratīvā komisija ir Pinkās????

 10. […] Visa iespējamā informācija pieejama šeit. […]

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)